امروز پنج شنبه, 14 مهر 1401 - Thu 10 06 2022

منو

بیانه پایانی سومین اجلاس شورای هماهنگی نظام پزشکی استانهای خراسان

  • دسته: اخبار
  • بازدید: 3140


1 . به شورایعالی محترم و رئیس کل محترم سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد
می کنیم؛ در جهت اصلاح ساختار اقتصادی سازمان به گونه ای تدبیر کنند که منجر به ارتباط مالی بیشتر اعضاء با سازمان و در نتیجه ارتقاء وضعیت مالی سازمان شود.
2. از شورایعالی محترم و رئیس کل محترم سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران می خواهیم ؛ با توجه به جایگاه طب مکمل در وزارت بهداشت و نزد مردم و همگام بودن با تحولات پزشکی، نسبت به تاسیس کمیسیون تخصصی مشورتی طب سنتی در شورایعالی اقدام فرمایند.
3. از شورایعالی محترم و رئیس کل محترم سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران می خواهیم؛ نسبت به تقویت ابعاد مختلف امور رفاهی بخصوص برای اعضای جوان نظام پزشکی ، تدبیری اندیشیده شود.
4. از شورایعالی محترم و رئیس کل محترم سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران می خواهیم ؛ جهت جلوگیری از متضرّر شدن اعضای سازمان ، توافقنامه مالیاتی زودتر انجام شود.
5. از شورایعالی محترم و رئیس کل محترم سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران می خواهیم ؛ با توجه به نزدیک شدن به انتهای سال، با در نظر گرفتن لایحه ی هدفمند کردن رایانه ها، تعرفه حداکثر تا اوایل اسفند ماه به شهرستان ها اعلام شود تا فرصت تشکیل شوای هماهنگی استانی و اعلام برای شروع از ابتدای سال آینده ، موجود باشد.